Poradnik

02-07-2020 10:59

Leasing bez zobowiązań, czyli nowość w ofercie Seata

Zamknięte sklepy, salony samochodowe, spowolnienie gospodarcze. Wszystko to sprawiło, że w ostatnim czasie kupowaliśmy mniej, ale to właśnie teraz może być najlepsza pora na zakup nowego auta. Dotyczy to zwłaszcza wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Czytaj więcej
28-05-2020 19:39

Wiosenny przegląd to bezpieczna jazda na letnie wakacje

Zimę już definitywnie mamy za sobą. Nastała wiosna, a niebawem zawita do nas lato. Warto jednak już teraz pomyśleć o wakacjach i umówić się na sezonowy przegląd naszego Seata. Co podczas niego warto sprawdzić?

Czytaj więcej
28-05-2020 19:27

Skonfiguruj swojego Seata na miarę marzeń i możliwości

Decyzja już zapadła. Twoim następnym samochodem będzie Seat. Jaką jednak wersję wyposażeniową wybrać? Czy zadowolić się najtańszą opcją, czy jednak cieszyć się bardziej topową wersją, która daje możliwość korzystania z wielu udogodnień?

Czytaj więcej
27-03-2020 14:21

Szach i mat, czyli nowy Seat Leon wchodzi na scenę

Hiszpańskie miasto León słynie z jednego z najwyżej pozycjonowanych turniejów szachowych w Hiszpanii. Czy także nowy Seat, który wziął imię od kastylijskiego miasta, zaszachuje konkurencję? Wszystko na to wskazuje.

Czytaj więcej
27-03-2020 14:17

Jakie są zalety naprawy blacharsko-lakierniczej w salonie Seat Autorud?

Eksploatacja samochodu wiążę się zwykle nie tylko z jego nieustanną amortyzacją w postaci zużywanych części, ale także koniecznością wymiany opon, klocków, tarcz czy elementów silnika. Eksploatacji pojazdu towarzyszy więc konieczność wizyt serwisowych czy gwarancyjnych.

Czytaj więcej